V decembru načrtujemo izvedbo serije treh izkustvenih delavnic na temo izboljšanja spomina in osvajanja uspešnih učnih tehnik.  Program z naslovom UČENJE – HITREJE IN LAŽJE  je namenjen učencem od 4. do 9. razreda in njihovim staršem. Delo bo potekalo v manjši skupini, sestavljeni iz dvojic udeležencev (otrok skupaj z enim od svojih staršev). Program bo izvajala bo zunanja strokovnjakinja za možganski fitnes, certificirana trenerka spomina, Jasna Lambergar.

Program bo potekal na OŠ Dobrna, v treh delavnicah po 2 šolski uri in sicer v:

• PETEK, 7. 12. 2018, ob 17. uri;
  • SOBOTO, 8. 12. 2018, ob 9. uri;
  • SOBOTO, 15. 12. 2018, ob 9. uri,

izveden pa bo ob prijavi najmanj 8 parov oz. 16 oseb.

Če bo prijav več, bomo organizirali dodatne izvedbe.

CENA na tandem (učenec + mati ali oče) je 40 €.

PRIJAVE sprejemamo do PETKA, 9. 11. 2018. Učenci naj izpolnjene prijavnice  oddajo svojim razrednikom ali neposredno šolski svetovalki.

Obrazec za prijavo je dosegljiv v šoli na zgornjem hodniku, pod oglasno desko šolske svetovalke, in na spodnji povezavi. V prilogi najdete tudi podrobneje opise delavnic in podatke o izvajalki.

Učenje_hitrejeInLažje1819_prijavnica

MožganskiFitnes_JLambergar_predstavitev programa2018

O ostalih podrobnostih izvedbe boste obveščeni naknadno.

Alenka Ž. Pešak