V četrtek, 24. 1. 2019, je na OŠ Frana Kranjca v Celju potekalo finale področnega predtekmovanja za učence letnik 2006 in mlajše. Naši fantje so se pomerili z OŠ Vojnik, OŠ Ljubečna in OŠ Frana Kranjca. OŠ Dobrna se je uvrstila na 2. mesto in se s tem kvalificirala v nadaljnje tekmovanje. Iskrene čestitke.

V sredo, 6. 2. 2019, se bodo fantje udeležili nadaljevanja, področnega prvenstva skupine A v košarki za učence letnik 2006 in mlajše na OŠ Vojnik. Ker je pouk ta dan popoldne, prosim, da starši fante do 10. 20 pripeljete pred OŠ Dobrna, od koder bomo skupaj odšli s šolski  prevozom. S seboj bomo imeli šolsko malico. Otroci naj imajo s seboj športno opremo in podpisana obvestila za starše.

Vrnemo se predvidoma do 15. ure. Otroci bodo nato odšli k pouku.

Držimo pesti. Veliko športne sreče vsem in uspešno igro.

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)