Za odličen zadnji dan pred počitnicami so danes poskrbeli fantje 5., 6. in 7. razreda.

V petek, 15. 2. Ob 11h je na OŠ Primoža Trubarja Laško potekalo polfinale področnega v košarki. Najprej so z dobro igro nadigrali OŠ Pod goro, Slovenske Konjice, nato pa v zelo napeti in težki tekmi uspeli tudi proti domačinom iz Laškega. Borbenost, ekipni duh, izkušnje in športna sreča so bili ključni elementi. Rezultati polfinala področnega za skupino B  v košarki za učence letnik 2006 in mlajši:

OŠ P. T. LAŠKO : OŠ POD GORO                        28 : 20

OŠ POD GORO : OŠ DOBRNA                 17 : 22

OŠ DOBRNA : OŠ P. T. LAŠKO                22 : 19

  1. OŠ DOBRNA
  2. OŠ PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO
  3. OŠ POD GORO

V finale področnega prvenstva sta se iz skupine B uvrstili ekipi: OŠ Dobrna in OŠ Primoža Trubarja Laško.

Finale področnega prvenstva bo v sredo, 27. 02. 2019 ob 11.00 uri na OŠ Prebold, po naslednjem razporedu:

OŠ HRUŠEVEC : OŠ P. T. LAŠKO

OŠ PREBOLD : OŠ DOBRNA

ZMAGOVALCA

PORAŽENCA

Na četrtfinale državnega prvenstva se uvrstijo prve tri ekipe.

Fantje iskrene čestitke. Pa ne pozabite na domačo nalogo med počitnicami… Vsak dan vsaj 200 metov na koš – z zadetkom, seveda! Vabljeni ste na dva treninga KK Vojnik, ki bosta na OŠ Dobrna, v ponedeljek in torek od 16.30 do 18.00. Lepe počitnice vsem.

V galeriji si lahko pogledate nekaj utrinkov s tekme.

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)