Že včeraj smo rekli, da je pred nami super večer in točno tako se je zgodilo. Učenci iz vseh sob so se zelo potrudili, nekateri tudi združili moči, da je njihova točka pripeljala ostale do smeha in zabave. Tudi povezovalka programa ni manjkala. Najprej so punce iz sobe Ski girls pripravile zanimiv kviz, za premor med težkimi vprašanji so z nekaj šalami poskrbeli fantje iz sob Oranžnih prvakov in Piratatov, nato je sledilo še nekaj vprašanj iz skupine Marshmallo room, fantje iz skupine Two legend in Gengsters pa so pripravili kviz, ki je zelo kravžljal naše možgane. Nagrade za pravilne odgovore pa tudi niso manjkale. Za zaključek je sledilo še nekaj sproščujočega. Soba Bele snežinke je pripravila pravo igrano predstavo, soba Zvezda pa svoj talent risanja z barvicami na kožo. Za pikico na i pa je poskrbel Jan, ki je praznoval rojstni dan in uredil vse stvari za presenečenje.

(Skupno 192 obiskov, današnjih obiskov 1)