Po včerajšnji nočni smuki, ki je bila zares ledena, smo se ponovno prebudili v sončen dan. Po obilnem zajtrku smo vso svojo energijo usmerili v spuščanje po snežnih strminah, ki pa so kar hitro prešle v snežno-vodne strmine. Čeprav nam sonček kar prija, pa zahteva učenje smučanje v takšnih razmerah veliko naše koncentracije. Počitek po kosilu smo izkoristili za nabiranje energije, saj nas je popoldan čakala še ena snežno-vodna smuka. Pred nami je še malo pouka, kjer se bomo med drugim naučili tudi koreografijo, s katero bomo prebili začetno tremo v nocojšnjem disco večeru v Holcerju. En’, dva, tri, obrat in poskok, plosk, levo, desno iiin zamigaj z boki, gremo na plesišče!

Še obvestilo za starše. Jutri bo tekma ob 11. uri na progi Sedlo. Komaj čakamo, da se vidimo in pokažemo, kaj smo se naučili!

(Skupno 255 obiskov, današnjih obiskov 1)