Prišel je dan, ko smo se morali od naše Baške posloviti. Še prej pa smo po obilnem zajtrku odšli na dopoldansko preverjanje plavalnega znanja. Sledilo je še nekaj zelo zabavnega – vožnje po toboganih. Z navdušenjem smo se povzpeli po stopnicah, spustili, zraven pa noro uživali. Medtem ko smo jedli še zadnje kosilo, nas je na dvorišču že pričakal avtobus. Pot proti domu je potekala mirno. Nekaj čez sedmo uro zvečer smo prišli pred šolo in zaključili naše druženje v poletni šoli v naravi. Doživetja bomo še dolgo radi obujali in se o njih pogovarjali.

Učiteljice se najlepše zahvaljujemo vsem staršem za zaupanje svojih otrok, potrpežljivo čakanje naših objav na spletu in toplo sprejetje ob povratku. Posebno zahvalo pa zasluži tudi zavarovalnica Grawe, ki nam je tudi to leto priskočila na pomoč s svojo donacijo.

(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 1)