Poletne počitnice so hitro minile in že je napočil čas, ko so najmlajši učenci prvič prihiteli v šolo. Na ta dan smo jih pred šolo toplo pričakali ravnatelj, g. Marko Šteger, župan, g. Martin Brecl, ter vse učiteljice, ki jih bomo letos popeljale čez prvo leto osnovnošolskega šolanja. Drugošolci so jim izrekli dobrodošlico s pesmijo o prijateljstvu in jih pospremili čez šolski prag. Tudi na hodniku je odmevala vesela pesem in ploskanje ostalih učencev razredne stopnje. V učilnici so iz rok ravnatelja prejeli darilo s strani šole, župan jim je izročil knjižno darilo, sledila je še pogostitev in ustvarjanje spomina na prvi šolski dan.

Novih 33 učencev in učenk smo vsi zelo veseli in komaj čakamo vse dogodivščine, ki se bodo zgodile med guljenjem šolskih klopi.

Silva in Nevenka, razredničarki 1. a in 1. b razreda

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)