V času zimskih počitnic, od 24. 2. do 27. 2. 2020, Zveza prijateljev mladine Maribor znova pripravlja tabor za nadarjene učence. Tabora se lahko udeležijo tudi učenci, ki niso prepoznani kot nadarjeni učeni, a ne morejo uveljavljati subvencije.

Tokrat bodo na Domu Miloša Zidanška na Pohorju pripravili tabor za nadarjene z naslovom kreativno pisanje – OD POEZIJE DO IGRARIJE, OD GLEDALIŠČA DO SPLETIŠČA (za učence od 5. – 9. razreda). Podrobnosti  si oglejte v priponki. Poleg izbranih vsebin bodo organizatorji poskrbeli tudi za zabavno preživljanje prostega časa. Udeleženci  se bodo lahko zabavali na snegu (sankanje, pležuhi, nočni sprehod do razgledne točke), pripravili večerni program in počeli še marsikaj zanimivega in kratkočasnega.

Zveza prijateljev mladine Maribor bo – kot vedno doslej – organizirala prevoz iz večjih slovenskih mest. Tudi tokrat boste lahko starši lahko uveljavili možnost subvencioniranja glede na prihodek na družinskega člana na osnovi regresne lestvice za subvencioniranje taborov za nadarjene učence. Subvencija je namenjena prepoznanim nadarjenim učencem. Tudi lestvico si lahko ogledate v priponki.

Prijave zbirajo do zasedbe prostih mest.  Zainteresirane je mogoče vpisati tudi evidenčno na seznam in jim tako zagotoviti mesto na taboru.

Več podrobnosti si poglejte v priponkah, kjer boste našli tudi kontakte za eventualne podrobnejše informacije, ter prijavnico.

Prijavnica_zima_2020_1

Tabor_kreativno pisanje_gledališče_zima2020_obvestilostaršem

Šolska svetovalka: mag. Alenka Ž. Pešak, prof. ped.