Pozdravljeni.

Najprej informacija… tekma bo v petek, 21. 2. ob 10.30, na vlečnici Sedlo, desno od Grmovškovega doma.

Danes je za nami dan, poln doživetij. Jutro je bilo hladno, zapadlo je malce snega, da je bila belina bolj sveža in dopoldanska smuka je bila zelo dobra. Vsi so osvojili še sedežnico in zavoji so bili vedno bolj samozavestni.

Popoldne smo se odpravili na pohod, orientirali smo se s kompasi in zemljevidom, proučevali smo lišaje, se pogovarjali o varni hoji v zimskih razmerah. Seveda smo se tudi kepali in pojedli malico. Nato nas je policist opozoril na nekatere pomembne stvari v zvezi z varnostjo na smučišču.

Po krajšem počitku in večerji pa ponovno na sneg… Nočno smučanje, bordanje in malo kepanja, lovljenja in smeha za konec, saj je bila zvečer še ena hitra snežna nevihta, ki je nanesla nov centimeter snega.

Zdaj pa tuš in postelja…danes več kot zaslužena.

V galeriji je nekaj fotografij našega dne.

(Skupno 229 obiskov, današnjih obiskov 1)