V sredo, 19. 2. 2020, je potekala prireditev Naj karateist v letu 2019. Nagrajeni so bili karateisti – tekmovalci, ki si tekmovali na treh pokalnih tekmah in si pridobivali točke. Med njimi je bila Živa Stendler – Klanjšek, ki obiskuje 4. a-razred, pokalna zmagovalka v kategoriji kate malčice (do 30 kg) in pokalna zmagovalka v kategoriji kate in borbe.

Tudi Žan Stendler – Klanjšek, učenec 2. b-razreda, pa je postal pokalni zmagovalec v kate teamu.

15. februarja 2020 je v Velenju potekal reprezentačni trening v karateju. Na njem so izbrali najboljše karateiste, katerim so podelili slovenske grbe. Med njimi sta bila tudi Živa Stendler – Klanjšek, 4. a-razred, in Taš Blatnik, 4. b-razred, ki bosta naše barve zastopala na 25. Balkanskem prvenstvu v Beogradu, ki bo potekalo od 27. do 31. maja 2020.

Živi, Žanu in Tašu čestitamo za dosežene športne dosežke.

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)