Oblecite športno opremo, vzemite nogometno (ali kakšno drugo) žogo in pojdite na tek v naravo. Med tekom ves čas vodite žogo, si jo podajte naprej in stecite za njo, si jo podajajte med stopali sem in tja, ustavite se in se poigravajte z žogo v zraku, še nekaj odbojev z glavo pa spet naprej. Ponovite vse načine vodenja. Namesto stožcev si postavite kamne ali kaj drugega, vadite preigravanje z žogo na mestu… Ko vadite podajo, lahko uporabite za partnerja steno. Vadite tudi zaustavljanje žoge. Tudi za strel na gol bo dobra stena, da le ni okna v bližini. Če imate srečo in je z vami še brat ali sestra, bo cela stvar še bolj zanimiva.

Oglejte si še trening na video posnetku:

coerver training FC Spartak Trnava U10, U11 – SLOVAKIA

https://www.youtube.com/watch?v=kHlE8OFDoOk

Zanimive vaje si izpišite in na kratko skicirajte, da mi jih boste znali pokazati, ko se spet vidimo. Poskusite jih narediti doma. Lep dan vsem, Nevenka Tratnik

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost