Spoštovani devetošolci in starši!

Z Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport so nam sporočili,  da bodo srednje šole, ki še morda niso izvedle preizkusov nadarjenosti, ki so vpisni pogoj za vpis v nekatere srednješolske izobraževalne programe, ali razgovorov s kandidati, ki bi se želeli prijaviti v športne oddelke, te aktivnosti izvedle po izteku ukrepa začasnega prenehanja vzgojno – izobraževalne dejavnosti. Posledično bo prestavljen tudi rok za prijavo za vpis v srednje šole in dijaške domove. O natančnih datumih oziroma novih rokih nas bodo obvestili naknadno .

Prijavnice naših devetošolcev za vpis v 1. letnik programov srednji šol za šolsko leto 2020/21 so že bile odposlane na srednje šole.

Lep pozdrav ter  pazite nase in  na druge.

Šolska svetovalka: Alenka Ž. Pešak

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)