DRAGI MOJI UČENCI:

DOBRO JUTRO. V PONEDELJEK SMO VERJETNO VSI USPEŠNO OPRAVILI NALOGE. SEDAJ PA NAPREJ. DANES JE NOV DAN IN SPET NAS ČAKA VELIKO ZANIMIVEGA. TA TEDEN JE TEMA TEDNA POMLAD, ZATO BOMO OPAZOVALI LETNI ČAS, KI JE PRIŠEL. UPAM, DA NAM VREME NE BO PREVEČ NAGAJALO.

TOREK, 24. 3. 2020

SLOVENSKI JEZIK (SLJ):

POMAGALI SI BOMO KAR Z UČNIM LISTOM, KI STE GA DOBILI PREJŠNJI DAN.

3x GLASNO PREBERI (OPRAVLJENA BRALNA HIŠICA), NATO BESEDILO PREPIŠI V ČRKA ZVEZEK.

NASLOV: VAJA

MI    MA    IMA   MAMA   MAMI

MIMA   NIMA   IMAM   NIMAM

MANA  TIM   TIMI   MIMI   MAT

TISTI UČENCI, KI ŽE BEREJO, PREPIŠEJO V ZVEZEK ZAHTEVNEJŠE BESEDILO IZ UČNEGA LISTA (SPODAJ).

MATEMATIKA (MAT):

DANES BOMO UTRJEVALI SEŠTEVANJE DO 10. NAJPREJ BOSTE REŠILI NALOGE V RAČUNANJE JE IGRA NA STRANI 17 IN 10.

NATO SE BOSTE PRIJAVILI V SPLETNI PORTAL MOJA MATEMATIKA. GESLO ZA PRIJAVO STE DOBILI ŽE V ZAČETKU LETA (NALEPLJENEGA IMATE V ZVEZKU ZA MATEMATIKO). TAM VAS ČAKAJO VAJE, KI SEM JIH PRIPRAVILA ZA VAS. ODPRITE ZAVIHEK DOMAČA NALOGA IN JO REŠITE. KO BOSTE ZAKLJUČILI BOM LAHKO JAZ PREGLEDALA VAŠE DELO.

ŠPORT (ŠPO):

DANES SE BOMO RAZGIBALI Z AEROBIKO. ČE NIMAŠ IDEJE SI POMAGAJ S SPODNJO POVEZAVO:

SPOZNAVANJE OKOLJA (SPO):

ČE POGLEDAŠ SKOZI OKNO, LAHKO VIDIŠ, DA NAS JE ŽE OBISKALA POMLAD. PTIČKI VESELO ŽVRGOLIJO IN PRVI ZNANILCI POMLADI SO ŽE PRIKUKALI IZ ZEMLJE. POJDI VEN IN POIŠČI VSAJ TRI CVETLICE, KI NAZNANJAJO PRIHOD POMLADI. (UPAM, DA BO LEPO VREME, ČE NE NARIŠI PO SPOMINU, KO SMO NA POHODU OPAZOVALI POMLADNE CVETLICE).

NARIŠI JIH V ZVEZEK ZA SPO.

ŠE VEDNO VELJA, ZAPOJ SKUPAJ Z NAMI OB 17.30 URI. DANAŠNJA PESEM JE

METULJČEK CEKINČEK.

LEPO SE IMEJTE, ZAPOJTE IN SE SMEJTE.

VAŠE UČITELJICE KSENIJA, SABINA IN SILVA

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)