DRAGI MOJI UČENCI:

PA JE ŽE ČETRTEK. KAKO STE KAJ? ZELO ME ZANIMA, KAKO VAM GRE ŠOLSKO DELO, ZATO SE VEDNO RAZVESELIM ELEKTRONSKE POŠTE, KI MI JO PRIDNO POŠILJAJO VAŠI STARŠI. KAKŠNA FOTOGRAFIJA VAŠIH NASMEJANIH OBRAZOV PA MI ŠE POSEBEJ POLEPŠA DAN.

ČETRTEK, 26. 3. 2020

SLOVENSKI JEZIK (SLJ):

DANES SE BOMO NAUČILI ZAPISATI ČRKO E. NA POVEZAVI IMATE NAPOTKE, KAKO SE ZAPIŠE.                                           https://www.youtube.com/watch?v=NDCIyXps7OY&list=WL&index=2&t=0s

(TA NAPOTEK JE ZA LEVIČARJE, DESNIČARJI DELAJTE NORMALNO Z DESNO ROKO, PO ISTEM POSTOPKU).                                                 VADITE OB POSNETKU, LAHKO VEČKRAT.                                                                                                                                                                          V ZVEZEK ČEZ DVE VRSTICI ZAPIŠI ČRKO E. PONAVLJAJ DO KONCA VRSTICE IN TO TRIKRAT PONOVI.                                                        PREBERI BESEDE IZ UČNEGA LISTA, KI STE GA DOBILI VČERAJ. TISTI, KI ŽE BERETE, PREBERITE BESEDILO SPODAJ.                                                ČRKA E

MATEMATIKA (MAT):

UTRJEVALI  BOMO ODŠTEVANJE DO 10. NAJPREJ BOSTE REŠILI NALOGE V RAČUNANJU JE IGRA NA STRANI 18.

NATO SE BOSTE PRIJAVILI V SPLETNI PORTAL MOJA MATEMATIKA. (GESLO IMATE NALEPLJENO V ZVEZKU ZA MATEMATIKO) ODPRITE ZAVIHEK DOMAČA NALOGA IN REŠITE, KAR SEM VAM TOKRAT PRIPRAVILA. KO BOSTE ZAKLJUČILI BOM LAHKO SPET PREGLEDALA VAŠE DELO. V TOREK VAM JE ŠLO ZELO DOBRO.

SPOZNAVANJE OKOLJA (SPO):

ZA DANAŠNJE DELO POTREBUJEŠ: MANJŠI PLASTIČNI LONČEK, SEMENA RASTLINE (LAHKO JE KARKOLI: SOLATA, PŠENICA, KORUZA, FIŽOL…). V LONČEK DAJ ZEMLJO. NATO POSEJ SEMENA IN MALO ZALIJ Z VODO. DAJ NA SVETLO, LAHKO NA OKENSKO POLICO. VSAK DAN OPAZUJ IN REDNO ZALIVAJ.                                                                                                                                                                                   PODOBNO DELO JE OPISANO NA YOUTUBU:   https://www.youtube.com/watch?v=ZSw_e6EBpfM

OB 17. 30 URI ZAPOJEMO PESEM MAŠKARE, DA ŠE ENKRAT ODŽENEMO ZIMO.

IMEJMO SE RADI IN OSTANIMO ZDRAVI.

                                                VAŠE UČITELJICE SABINA, KSENIJA IN URŠKA

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost