DRAGI MOJI UČENCI:

PA JE ŽE ČETRTEK. KAKO STE KAJ? ZELO ME ZANIMA, KAKO VAM GRE ŠOLSKO DELO, ZATO SE VEDNO RAZVESELIM ELEKTRONSKE POŠTE, KI MI JO PRIDNO POŠILJAJO VAŠI STARŠI. KAKŠNA FOTOGRAFIJA VAŠIH NASMEJANIH OBRAZOV, PA MI ŠE POSEBEJ POLEPŠA DAN.

ČETRTEK, 26. 3. 2020

SLOVENSKI JEZIK (SLJ):

DANES SE BOMO UČILI ČRKO E. NA POVEZAVI IMATE NAPOTKE, KAKO SE ZAPIŠE. https://www.youtube.com/watch?v=NDCIyXps7OY&list=WL&index=2&t=0s

(TA NAPOTEK JE ZA LEVIČARJE, DESNIČARJI DELAJTE NORMALNO Z DESNO ROKO, PO ISTEM POSTOPKU). VADITE OB POSNETKU, LAHKO VEČKRAT.

V ZVEZEK ČEZ DVE VRSTICI ZAPIŠI ČRKO E. PONAVLJAJ DO KONCA VRSTICE IN TO TRIKRAT PONOVI.

PREBERI BESEDE IZ UČNEGA LISTA, KI STE GA DOBILI VČERAJ. TISTI, KI ŽE BERETE, PREBERITE BESEDILO SPODAJ.

MATEMATIKA (MAT):

UTRJEVALI  BOMO ODŠTEVANJE DO 10. NAJPREJ BOSTE REŠILI NALOGE V RAČUNANJU JE IGRA NA STRANI 18 in 11.

NATO SE BOSTE SPET PRIJAVILI V SPLETNI PORTAL MOJA MATEMATIKA. GESLO IMATE NALEPLJENO V ZVEZKU ZA MATEMATIKO. ODPRITE ZAVIHEK DOMAČA NALOGA IN REŠITE, KAR SEM VAM PRIPRAVILA. KO BOSTE ZAKLJUČILI BOM LAHKO PREGLEDALA VAŠE DELO.

SPOZAVANJE OKOLJA (SPO):

ZA DANAŠNJE DELO POTREBUJEŠ: MANJŠI PLASTIČNI LONČEK, SEMENA RASTLINE (LAHKO JE KARKOLI: SOLATA, PŠENICA, KUMARICE, KORENČEK…). V LONČEK DAJ ZEMLJO. NATO POSEJ SEMENA IN MALO ZALIJ Z VODO. DAJ NA SVETLO, LAHKO NA OKENSKO POLICO. VSAK DAN OPAZUJ IN REDNO ZALIVAJ.

OB 17. 30 URI ZAPOJEMO PESEM MAŠKARE, DA ŠE ENKRAT ODŽENEMO ZIMO.

IMEJMO SE RADI IN OSTANIMO ZDRAVI.

VAŠE UČITELJICE SABINA, KSENIJA IN SILVA

(Skupno 9 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost