Pozdravljeni!

  1. Za skupino, ki je izbrala avstrijske pravljice

Nekatere ste že poslale fotografije svojih prvih ilustracij izbranih avstrijskih pravljic. Ostale pa se le opogumite. Nadaljujte z ustvarjanjem ilustracij, rišite, barvajte, lepite …  Uporabite lahko katerokoli likovno tehniko. In pošljite fotografije. Če ima katera kakšne težave ali vprašanja (morda glede besedila), naj to javi po e-pošti: valerija.pecnik@os-dobrna.si.

  1. Za skupino, ki je brala pesmi iz knjige KAŠČA SRCA

Nazadnje ste brali pesmi iz KAŠČE SRCA. Zapišite in dokončajte  začete zgodbe z vsebinami izbranih pesmi in  jih do naslednjega petka pošljite po e-pošti: valerija.pecnik@os-dobrna.si.

Pesmi najdete v priponki: PESMI IZ KAŠČE SRCA

Bodite veseli in ostanite zdravi!

Valerija Pečnik

 

(Skupno 5 obiskov, današnjih obiskov 1)