Spoštovani staršI!

Prejeli smo obvestilo, da je nakaterim začelo primanjkovati papirja za tiskanje gradiv. V šoli imamo na zalogi nekaj papirja in lahko vam ga odstopimo. Zato pozivam vse, ki jim ga je zmanjkalo, da ga lahko pridete iskati v šolo jutri (ponedeljek) od 10. ure do 14. ure. Papir bo pripravljen v kuvertah na mizi od dežurnega učenca. Ob vstopu v šolo si obvezno razkužite roke in vzamite kuverto. V vseh kuvertah bo enaka količina papirja, zato ne izbirajte kuvert. Ko vzamete kuverto prosim, da takoj zapustite šolske prostore. V kolikor bo ostalo še kaj papirja bo ta na razpolago vsak dan od 9. do 14. ure na omenjenem mestu.

Lap pozdrav in ostanite zdravi                                                Marko Šteger, ravnatelj