Pozdravljeni učenci.                         Glazbene note

Jutri, v petek 10.4. 2020 nas čaka malo drugačen dan. Dan brez nalog in šolskega dela. Na predmetni stopnji bomo  namreč izvedli kulturni dan. Verjetno se sprašuješ, kako?                                                                                                                                                                                                                    Tako…kar iz kavča.

Ker nam je zaradi nastale situacije odpadel krasen koncert filmske glasbe v Cankarjevem domu, te bo ta koncert obiskal kar na domu. Preko TV si boš ogledal koncert – The show, skupine Perpetuum Jazzile. Skupino verjetno dobro poznaš, nekateri ste gotovo že bili tudi na njihovem koncertu. So slovenska a capella skupina, ki izvaja dela slovenske in svetovne glasbene literature.

Kaj je tvoja naloga?

Udobno se namesti na kavč, izberi ustrezen čas poslušanja in k ogledu povabi tudi ostale družinske člane. Klikni na povezavo in si koncert poglej od začetka do konca.  Ne obupaj prehitro, saj je vsaka naslednja pesem vse bolj zanimiva.

Povezava:   https://4d.rtvslo.si/arhiv/koncerti-razvedrilni-program/174434600

Prijetno poslušanje!

 

Po ogledu koncerta pa te prosim, da klikneš na spodnjo povezavo in odgovoriš na nekaj vprašanj.

Prosim, če anketo izpolneš do ponedeljka, 13.4.2020 do 20.00 ure.                                                                                                                           

Povezava:  https://www.1ka.si/a/271577

 

Čisto za konec pa še nekaj za zabavo….

Povezava:  Beatbox_naloga_kdor želi                                                     

 

Pripravila: Milena Urlep Rogl

Želim ti veliko glasbenih užitkov.

 

(Skupno 161 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost