DRAGI MOJI UČENCI:

DOBRO JUTRO! ŽE MESEC DNI JE NAOKOLI, ODKAR SE UČIMO TAKOLE NA DALJAVO. JUTRI SE BOMO SPET SLIŠALI IN VIDELI PREKO E-SREČANJA. ZELO SE ŽE VESELIM, SAJ VAS TUDI JAZ IN VSE OSTALE UČITELJICE ŽE MOČNO POGREŠAMO.

SREDA, 15. 4. 2020

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): OBRAVNAVALI BOMO ČRKO K.

V PRIPONKI SI ODPRITE OBRAVNAVO ČRK. KLIKNITE NA VELIKO TISKANO ABECEDO IN KLIKNITE NA ČRKO K. PRIKAZALA SE VAM BO UČITELJICA, KI VAM BO POKAZALA ZAPIS ČRKE K. ZAPIS PONOVITE PO ZRAKU,  Z RADIRKO PO MIZI, S PALICO PO PESKU ALI MIVKI, S PRSTOM PO MAMINEM ALI OČKOVEM HRBTU IN PODOBNO KOT SMO DELALI V ŠOLI. NATO V ZVEZEK PREPIŠI ALI PRILEPI PESMICO ZA GLAS K IN VADI 3 VRSTE ČRKE K.

POVEZAVA: https://nasaulica.si/datoteke/Prikaz_pisanja_crk/story_html5.html

ČRKA K – PESEM

GLASBENA UMETNOST (GUM):

POSLUŠAJ SVOJO NAJLJUBŠO GLASBO. V ZVEZEK ZAPIŠI SKLADBO IN IME SKUPINE, KI JO IZVAJA. ČE NE GRE, ZA POMOČ PROSI KOGA STAREJŠEGA. ČE ŽELIŠ, LAHKO PRILEPIŠ TUDI KAKŠNO FOTOGRAFIJO.

DODATNO DELO (NEOBVEZNO): Dodatno delo

ŠE VEDNO VELJA, ZAPOJ SKUPAJ Z NAMI OB 17.30 URI. DANAŠNJA PESEM JE  BIBA LEZE.

LEPO SE IMEJTE, ZAPOJTE IN SE SMEJTE.

VAŠE UČITELJICE Z RAZREDNIČARKO

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost