**Nekateri mi za prejšnji teden še niste vrnili tabel testiranja ŠVK doma in fotografij. Prosim, naredite to čimprej.

Dragi športniki, ta teden bomo sistematično delali na kondiciji in moči.

Naredi 5-dnevni trening (brez bližnjic!) in rezultati bodo odlični. Preveri svoje sposobnosti in izzovi še koga iz družine, da ti dela družbo pri vadbi. Vsak dan v tabelo vpiši datum izvedbe. Potrdi, če ti je posamezen izziv uspel. Če si česa naredil/a več, prav tako zapiši. Če česa nisi zmogel/a v celoti, zapiši koliko si naredil/a… Izpolnjeno tabelo mi vrni v nedeljo, 26. 4.,  zvečer. Vesela bom tudi kakšne fotografije. Ne pozabi! Vedno: 1. ŠPORTNA OPREMA, 2. OGREVANJE, 3. RAZTEZANJE NA KONCU!!!

Čez praznike se imej lepo, lahko pa še naprej skrbiš za moč in kondicijo in sam povečuješ izzive.

Bodi zdrav/a in dobre volje, Nevenka Tratnik. Poglej prilogo spodaj:

15_SPORT_preverjanje za 6 teden

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost