DRAGI MOJI UČENCI:

DOBRO JUTRO. ZOPET NAS ČAKA NEKAJ ZANIMIVEGA.

TOREK, 5. 5. 2020

MATEMATIKA (MAT):

SE ŠE SPOMNITE, KO SMO SE ZADNJIČ NA E-SREČANJU POGOVARJALI, KDO STOJI PRED DEKLICO IN KDO JE NASLEDNJI. MALO SMO SE DOTAKNILI TUDI ŽE ŠTEVILK.

KATERO ŠTEVILO JE PRED (PREDHODNIK) 3 IN KATERO ŠTEVILO JE NASLEDNJE (NASLEDNIK).

PREDHODNIK       ŠTEVILO      NASLEDNIK

2                       3                    4

V PRILOGI IMAŠ UČNI LIST, KI GA PREPIŠEŠ V MATEMATIČNI ZVEZEK NATO  REŠIŠ V DELOVNEM ZVEZKU EN DVA TRI, ODKRIJ JO TI STRAN 20.

PRILOGA: PREDHODNIK NASLEDNIK

SPOZNAVANJE OKOLJA (SPO):

DANES DOBRO OPAZUJ OKOLICO. OPAZUJ PROMET IN PROMETNE ZNAKE. KATERI PROMETNI ZNAKI STOJIJO V BLIŽINI TVOJE HIŠE?

V ZVEZEK ZA SPO ZAPIŠI NASLOV:

PROMETNI ZNAKI

SPODAJ NARIŠI PET RAZLIČNIH PROMETNIH ZNAKOV IN ZA NJIH MORAŠ VEDETI, KAJ POMENIJO. V PRILOGI TI POŠILJAM PROMETNE ZNAKE V OKOLICI ŠOLE. TO TI NAJ SLUŽI V POMOČ.

PRILOGA: PROMETNI ZNAKI V OKOLICI ŠOLE

DODATNA NALOGA: DANES VELIKO PREPEVAJ. MOGOČE DOMA ORGANIZIRAJ KARAOKE IN PONOVI PESMICE, KI SMO SE JIH LETOS NAUČILI. ENO OD TEH PA ZAPOJ SKUPAJ Z NAMI OB 17.30 URI.

NAJ ODMEVA PESEM IN SMEH.

VAŠE UČITELJICE Z RAZREDNIČARKO