Hello, kids? How are you?                                                                                                                                                                         Za začetek prisluhnite pesmici How do you go to school  na strani: https://www.youtube.com/watch?v=s5UCw98F9N0. Nato pa rešite nalogo 15 v učbeniku na strani 75 (Pomoč: npr. by train  pomeni Z VLAKOM, on foot  pa PEŠ).                                      Potem sledi delo v učbeniku na strani 72, kjer najprej rešite nalogo 1 (poslušajte kratko zgodbico in jo dopolnite z danimi besednimi zvezami). Sledita dve nalogi, ki govorita o onesnaževanju, in sicer nalogi 9 in 10. Pri nalogi 9 na strani 72 pod sličice ustrezno prepiši ali AIR (zrak) ali LAND (kopno, zemlja) ali WATER (voda) glede na to, kakšne vrste POLLUTION (onesnaževanje) prikazujejo. Zatem pa reši nalogo 10 na strani 73. Najprej pod sličice ustrezno prepiši: glass (steklo), plastic (plastika), organic (organski odpadki), paper (papir), nato pa ustrezno prilepi nalepke. Za konec pa še pesmica v učbeniku na strani 73, naloga 11.                                                                                                                                                                                                         Prijetno delo želim, Sonja Špegel

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)