Dragi športniki in športnice, od 6. do 9. razreda…

Ta petek (ali soboto ali nedeljo) je pred vami športni dan na daljavo, na katerem se že po tradiciji vsako leto družimo starši, otroci in učitelji. Pomerili se boste v nekaterih atletskih disciplinah in v nekaj bolj zabavno obarvanih izzivih. Povabite celo družino in skupaj se imejte lepo, malo »pošportajte«, rezultate merite/štejte/štopajte, jih zapišite v tabeli, opišite načine, kako ste posamezen izziv izvedli vi in dodajte vsaj 6 fotografij vas in vaše družine pri aktivnostih športnega dne. Vse skupaj mi pošljite na mail: nevenka.tratnik2@guest.arnes.si do nedelje zvečer (17. 5.).

Predvsem pa bodite skupaj in imejte se fino. Uspešen in zabaven športni dan vsem! Tabeli in navodila so spodaj v prilogi.

Nevenka Tratnik

Medgeneracijski atletsko zabavni sportni dan_PS_15_5_2020

 

(Skupno 122 obiskov, današnjih obiskov 1)