Pozdravljeni!

Najprej hvala vsem, ki ste se tako hitro odzvali na predloge  k dnevom ustnega ocenjevanja SPO. S tistimi, ki se še niso odločili oz. niso našli primernega dneva in ure za video srečanje, pa se še dogovorimo za rezervni termin. Bomo našli ustrezen dan in uro do petka. Prejeli ste pregledano in popravljeno preverjanje iz MAT.  Pogovorite se s starši o napakah, ki ste jih naredil. Naredite dodatno še kakšne vaje na spletnem portalu učimse.com ali na moji matematiki(gesla ste dobili). Učiteljice imamo sedaj tudi možnost vpogleda, kako  vadite  na teh portalih in  ali jih izkoristite kot dodatno gradivo za utrjevanje.
Med prilogami je tudi izjava staršev. Držite se rokov, saj drugače vaš otrok ne bo mogel v ponedeljek prestopiti šolskega praga. Vsakodnevno sledite tudi  obvestilom go. ravnatelja na spletni strani šole.
Lep pozdrav  in ostanite zdravi.
Kmalu se vidimo. Rada vas ima in ostanite zdravi.
Učiteljica Albina 
(Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1)