DRAGI MOJI UČENCI:

DOBRO JUTRO! STE SE NASPALI? NASLEDNJI TEDEN BOSTE MORALI BOLJ ZGODAJ VSTAJATI. VERJETNO STE SE MALO RAZVADILI VES TA ČAS, KO STE ŠE ŠOLALI NA DALJAVO. DANES NAS ČAKA DVOJE. SPET SE BOMO NAUČILI NOVO ŠTEVILO IN IZDELALI BOSTE PLAKAT.

ČETRTEK, 14. 5. 2020

MATEMATIKA (MAT):

DANES BOSTE SPOZNALI IN SE NAUČILI ZAPISATI ŠTEVILO 14. NAJPREJ POIŠČITE ŠTIRINAJST KOCK (ALI GUMBOV, SLAMIC, PALČK…). VEČKRAT JIH PREŠTEJTE NA GLAS. Z BRIVSKO PENO NA BARVNI PAPIR ALI PA S PALICO NA PESEK ZAPIŠITE ŠTEVILO 14. SESTAVLJENO JE IZ DVEH ŠTEVK, KI NE SMETA BITI PREVEČ NARAZEN.

NATO VADITE ZAPIS S POMOČJO DELOVNEGA ZVEZKA EN DVA TRI, ODKRIJ JO TI NA STRANI 32. NA KONCU VADI ŠE ZAPIS V ZVEZEK, KOT JE PRIKAZANO V PRILOGI.

Priloga: ŠTEVILO 14

LIKOVNA UMETNOST (LUM):

DANES BOSTE IZDELALI PLAKAT. NAVODILA IMATE V PRILOGI.

Priloga: Izdelava plakata

DODATNO DELO (NEOBVEZNO):

V SPLETNI UČILNICI MOJA MATEMATIKA VAS ČAKA DOMAČA NALOGA IZ LOGIKE.

 

ŠE VEDNO VELJA, ZAPOJ SKUPAJ Z NAMI OB 17.30 URI. DANAŠNJA PESEM NAJ BO VAŠA ČE SI SREČEN.

 

LEPO SE IMEJTE, ZAPOJTE IN SE SMEJTE.

VAŠE UČITELJICE Z RAZREDNIČARKO URŠKO

 

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost