Pozdravljeni dragi šestošolci in šestošolke!

Že dolgo nismo bili v kontaku in upam, da niste pozabili na TIT. V prejšnjem tednu ste dobili domov raglje, ki smo jih izdelovali pri TIT. Vaša naloga v naloga je:

• Učenci, ki še niste do konca sestavili raglje jo sestavite do konca. Fotografijo raglje si lahko ogledate na tej povezavi: https://drive.google.com/drive/folders/1BykvPw96rz2lxDICwqMIsG7qVyffb3Ct?usp=sharing
  • Sestavljeno ragljo nato pobrusite z brusnim papirjem, da bo površina čim bolj gladka in ne bo ostrih robov.
  • Nato stranico raglje pobarvajte oziroma “okrasite” tako, kot ste si jo zamislili.
  • Ko bo raglja končana pošljite fotografijo na moj el. naslov. Vesel bom tudi videa na katerem se bo slišalo, kako je tvoja raglja glasna.

Učenci, ki še niste prišli iskati raglje v šolo jo lahko pridete iskati danes v šolo. Čaka vas pri mizi dežurenega učenca.

Lep pozdrav in ostanite zdravi                                                                                                                              Marko Šteger