Pozdravljeni drugošolci!

Pred nami je še zadnji dan pouka na daljavo. V ponedeljek se vidimo v šoli. Ta petek  je pred vami športni dan na daljavo, na katerem se boste družili s celo družino. Zaradi varnostnih ukrepov  pa bo v šoli bolj malo možnosti za tisto pravo športanje, zato izkoristimo današnji dan (vikend). Glede na trenutne razmere je naš prostor za gibanje omejen na dom, njegovo bližnjo okolico, travnik in gozd. Narava nam vsekakor nudi enega izmed najzanimivejših kotičkov, ki jih otrok lahko raziskuje vsak dan ne glede na letni čas in vreme. Ne le, da nudi vpogled v svet rastlin in živali, temveč nam daje ogromno priložnosti za različna gibanja in raziskovanja razsežnosti lastnega telesa.Naj bo torej  športno obarvan.

V priponki spodaj boste našli vsa navodila in priporočila za športni dan. Za ponedeljek pa upoštevajte navodila, ki bodo objavljena na spletni strani šole.

Se vidimo v ponedeljek in lep pozdrav.     

učiteljica Albina Gril

PET, 15. 5. 20_ŠPORTNI DAN

(Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1)