Osmošolci! Tudi danes boste samostojno obravnavali učno snov s pomočjo učbenika, in sicer na strani 172, kjer boste glede na navodila rešili nalogi 7 b in 7 d, na strani 173 nalogo 7 g, na strani 174 pa si poglejte Grammar time out. Za utrjevanje snovi pa rešite naloge v delovnem zvezku, in sicer:  str. 167 / nal. 41,   str. 168 / nal. 42 a, 42 b:  str. 169 / nal. 42 c in 43  ter na str. 172 / nal. 47, 48, 49.

S tistimi, ki ste danes vprašani (včeraj ste prejeli mail) se vidimo ob 11.00 na videokonferenci.

Vaše delo zadnjih treh tednov pri angleščini bomo pregledali v naslednjem tednu – morda v šoli, drugače pa na daljavo. Namreč, danes naj bi izvedeli, če se vrnete v šolske klopi in kdaj.

Lep pozdrav,                                                                                                                                                                                                         Sonja Špegel

(Skupno 1 obiskov, današnjih obiskov 1)