Spoštovani starši!

Posredujemo Vam sezname potrebščin, ki jih bodo Vaši otroci uporabljali v naslednjem šolskem letu 2020/2021.

Na seznamih so navedeni učbeniki, ki so v šolskem učbeniškem skladu, nato delovni zvezki in  ostale potrebščine.

Učbenike, ki so v šolskem učbeniškem skladu, si lahko Vaši otroci izposodijo v šoli. Izposoja učbenikov iz šolskega učbeniškega sklada je za vaše otroke brezplačna, izposojevalnino plača MIZŠ. Učbenike vrnete ob koncu šolskega leta. Če je vrnjeni učbenik poškodovan ali izgubljen,  je potrebno poravnati nastalo škodo.

V primeru, da boste sami kupili otroku učbenike (torej v primeru, da si jih vaš otrok ne bo izposodil iz šolskega učbeniškega sklada), to sporočite na e-naslov valerija.pecnik@os-dobrna.si do konca junija 2020.

Delovni zvezki so za učence 1., 2. in 3. razreda brezplačni in jih učenci dobijo v šoli na začetku novega šolskega leta.

Delovne zvezke za učence od 4. do 9. razreda in ostale potrebščine kupite starši sami. Letos ni naročilnic v klasični obliki, vam pa v pomoč pri naročanju potrebščin posredujemo naslednje spletne naslove:

1. Kopija nova
  2. DZS
  3. MKZ

Lepo Vas pozdravljamo, Vam in Vašim otrokom pa želimo prijetne počitnice in uspešen začetek novega šolskega leta.

Seznami: Potrebscine_za_1r_2021       Potrebscine_za_2r_2021       Potrebscine_za_3r_2021      Potrebscine_za_4r_2021   Potrebscine_za_5r_2021      Potrebscine_za_6r_2021       Potrebscine_za_7r_2021        Potrebscine_za_8r_2021 Potrebscine_za_9r_2021