Pa je za nami tudi drugi dan našega vikenda za motivirane in nadarjene učence. Preživeli smo ga nadvse zanimivo. Čeprav smo precej pešačili, se je napor splačal, saj smo spoznali veliko novega. Tudi danes, ko so se skupine učencev pri dejavnostih zamenjale,  sta najbolj navduševali dve aktivnosti – plezanje po naravni steni in vožnja z velikim  kanujem preko Bohinjskega jezera. Popoldne so si učenci zadnje triade  ogledali še korita Mostnice in Hudičev most, po večerji pa smo se vsi preizkusili v cirkuških veščinah, ki nam jih je najprej predstavil učitelj   CŠOD-a, Matjaž. Pod njegovim vodstvom smo se nato  učili žonglirati z žogicami, keglji in obroči, preizkušali smo svoje ravnotežje in sposobnost logičnega mišljenja, pa še mnogo drugega. Čas nam je zelo hitro minil, ob desetih pa so se v domu ugasnile luči. Tudi spanje je zelo pomembno, saj nas jutri pred odhodom domov  čaka še nekaj aktivnosti. Za pokušino si poglejte nekaj fotografij. Ko bomo doma, jih bomo še več objavili v galeriji.

Zaradi močnega dežja, ki ga napovedujejo, bomo v Dobrno prispeli nekoliko prej, kot smo prvotno načrtovali – predvidevamo, da bo to okoli 16. ure.

Učenci in spremljevalci OŠ Dobrna

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)