Zbiranje odpadnega papirja bo letos potekalo skozi celo šolsko leto.

Pri telovadnici bo ves čas postavljen 5-kubični pokriti kontejner, kamor lahko kadarkoli pripeljete odpadni papir in karton. Prosimo vas, da kontejner za seboj pokrijete, kartonaste škatle pa po možnosti čim bolj zložite.

Pravila ostajajo enaka:

Doma na kilogram natančno stehtajte papir in ga nato odložite v kontejner.

List s podatki naj otrok odda svoji razredničarki ali vzgojiteljici, lahko pa podatke pošljete na elektronski naslov mentorice zbiralnih akcij papirja.

(martina.jovan@os-dobrna.si)

Med podatki naj bo:

  • Ime in priimek učenca (otroka v vrtcu)
  • Razred (skupina v vrtcu)
  • Masa papirja
  • Datum
  • Podpis staršev (če bodo podatki na listu).

Skozi celo šolsko leto pa lahko tudi sami odpeljete (ali organizirate odvoz) večje količine odpadnega papirja na DINOS ali SIMBIO – papir ne sme biti moker in vsaj 50 kg papirja je potrebno pripeljati, ker manjših količin ne morejo tehtati. V tem primeru pri oddaji papirja povejte, da je papir za OŠ Dobrna in za kateri razred (skupino v vrtcu) je.

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 2)