Spoštovani starši!

V naslednjem tednu bomo za učence in učenke od 6. do 9. razreda izvajali pouk na daljavo. Za učence in učenke od 1. do 5. razreda pa bo pouk potekal v šoli in za njih ne bo nikakršnih organizacijskih sprememb.

Učenci in učenke, ki se bodo šolali na daljavo bodo vsakodnevno lahko dostopali do gradiv za delo preko šolske spletne strani. Gradivo se bo objavljalo v SPLETNI UČILNICI. Dostop do spletne učilnice je mogoč samo z uporabniškim imenom in geslom (AAI prijava), ki ga učenci in učenke že imajo. Kratka navodila za prijavo v spletno učilnici najdete v spodnji prilogi. Vse ostale podrobnosti kumunikacije učitelj – učenec se bodo izvajalci posameznih predmetov dogovorili z učenci posebej.

Za delo na daljavo smo prilagodili tudi urnike, ki si jih lahko ogledate v prilogi.

Upamo in želimo, da se bo epidemiološka slika izboljšala in da bomo po jesenskih počitnicah lahko za vse učence in učenke pouk izvajali v šoli.

Lep pozdrav

Marko Šteger – ravnatelj

Navodila za prijavo v spletno učilnico OŠ Dobrna

urniki – 19-10 do 23-10

(Skupno 314 obiskov, današnjih obiskov 1)