Spštovani starši!

V četrtek, 12. 11. 2020, imamo načrtovane skupne govorilne ure.  Govorilne ure bodo potekale na daljavo. Razredničarke vašega otroka vas bodo obvestile o podrobnostih organizacije govorilnih ur (povezave, urnik, ….).

Starši, ki želite na govorilne ure k učiteljici posameznega predmete pa prosim, če učiteljico obvestite po e-poši o nameravnem obisku in ona vam po posredovala povratno informacijo. Elektronske naslove vam posredujem v spodnji tabeli.

Lep pozdrav

Marko Šteger – ravnatelj

ZAP. ŠT. IME IN PRIIMEK MAIL
1. Marija Boršič marija.borsic@os-dobrna.si
2. Jasmina Gojčič jasmina.gojcic@os-dobrna.si
3. Martina Jovan martina.jovan@os-dobrna.si
4. Andreja Kveder andreja.kveder@os-dobrna.si
5. Karmen Lešnik karmen.lesnik@os-dobrna.si
6. Maja Lugarič maja.lugaric@guest.arnes.si
7. Irena Pak irena.pak@os-dobrna.si
8. Dragana Prepelič racunalnistvo@os-dobrna.si
9. Sonja Špegel sonja.spegel@os-dobrna.si
10. Nevenka Tratnik nevenka.tratnik2@guest.arnes.si
11. Milena Urlep Rogl milena.rogl@os-dobrna.si
12. Zdenka Velečič zdenka.velecic@os-dobrna.si
13. Romana Fidler romana.fidler@os-dobrna.si
14. Marko Šteger ravnateljstvo.osdobrna@guest.arnes.si
15. Alenka Ž. Pešak alenka.znidaric-pesak@guest.arnes.si
16. Alenka Tešanovič alenka.tesanovic@guest.arnes.si

 

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)