DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI:

PRED NAMI JE ZOPET NOV TEDEN POUKA NA DALJAVO. UPAM, DA JE TA ZADNJI IN DA SE NASLEDNJI TEDEN ŽE SREČAMO V ŠOLI.

ŠPORT (ŠPO): TUDI V TEM TEDNU SE BOSTE GIBALI NA PROSTEM, ČE BO LE DOPUŠČALO VREME. POSVETITE SE TEKU (ZMERNO TEČI VSAJ NEKAJ MINUT SKUPAJ). PROSI STARŠE, DA TI ČAS IZMERIJO NA TELEFONU. KAKŠEN VEČER POSVETITE DRUŽINSKEMU IGRANJU NA KAKŠNO DRUŽABNO IGRO. SKUPAJ Z DRUŽINO POJDITE NA KAKŠEN SPREHOD. NE POZABI NA ŽOGO IN VAJE PREJŠNJEGA TEDNA Z NOGO POSKUŠAJ NAREDITI Z ROKO. VSAK DAN SI NAČRTUJ TAKO, DA BO NEKAJ ČASA POSVEČENO ŠPORTU OZ. GIBANJU.

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): PONOVITEV GLASOV.

DOLGE ALI KRATKE BESEDE

MATEMATIKA (MAT): ŠTEVILO 4.

ŠTEVILO 4

SPOZNAVANJE OKOLJE (SPO):  USTNO PONOVI PRILOŽENA VPRAŠANJA.

VPRAŠANJA ZA SPO

DODATNO DELO: ŠE VEDNO SE LAHKO PRIPRAVIŠ ZA BRALNO ZNAČKO. OSTANEJO ISTA PRAVILA KOT PREJŠNJI TEDEN. PREBERI, NARIŠI IN SE PRIJAVI ZA V SREDO 25. 11. 2020, MED 17. IN 18. URO ALI TUDI LAHKO DOPOLDAN (STARŠI MI MORAJO OZNAČITI KDAJ). PO PRIJAVI TI POŠLJEM LINK ZA ZOOM SREČANJE.

DOGOVORIMO SE, OB 17. URI, SE SPOMNI NA SOŠOLCE IN JIM PO ZRAKU POŠLJI KAKŠNO LEPO BESEDO (NPR. POZDRAVLJENI VSI, LEP DAN, VEČER VAM ŽELIM…).

PRIJETEN SONČEN DAN TI ŽELIMO.

VAŠE UČITELJICE

(Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1)