DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI                             Clip Art for Each Month | Month of December Christmas Clip Art Image - the  word December in ... | Calendar pictures, Months in a year, Clip art

PA SMO STOPILI V PRAZNIČNI DECEMBER IN V METEOROLOŠKO ZIMO. NAJ BODO VAŠI DECEMBRSKI DNEVI ČAROBNI, KLJUB SITUACIJI. ZATO SI VSAK DAN ZAVRTITE PRED ŠOLSKIM DELOM ENO PRAZNIČNO PESEM ALI PESMI, KI SO VAM VŠEČ.

NAMIG ZA DANES: https://www.youtube.com/watch?v=XdingdY6DT0

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): DANES BOŠ SPOZNAL NOV GLAS V. PESMICA IN ZNAK GLASU V JE V PRILOGI

GLAS V

MATEMATIKA (MAT): VČERAJ SMO SE NAUČILI ZAPISOVATI ŠTEVILO 5. DANES PA BOŠ TO ŠTEVILO POVADIL V DELOVNEM ZVEZKU NA STRANI 36 SPODAJ (ZGORNJI NALOGI SI ŽE OPRAVIL) TER STRAN 37.

SPOZNAVANJE OKOLJE (SPO): V PRILOGI IMAŠ UČNI LIST, KJER BOŠ USTNO PONOVIL VPRAŠANJA O SVOJI DRUŽINI.

MOJA DRUŽINA

GLASBENA UMETNOST (GUM): ŽE PRED ZAČETKOM DELA SI POSLUŠAL PESMICO O ZIMI. VEČKRAT SI JO ZAPOJ TER NA NOVO STRAN V GLASBENEM NARIŠI.

PRIJETNO DELO,