Dragi devetošolci in starši!

Na nas so se obrnili tudi s srednje šole iz Pirana, natančneje z Gimnazije, elektro in pomorske šole Piran, z željo, da vam posredujemo informacije o njihovi šoli in programih, ki jih izvajajo.

Za  vas je verjetno predvsem zanimiv program plovbni tehnik, v katerega se vpisujejo devetošolci iz cele Slovenije. Od naslednjega šolskega leta dalje  pa bodo izvajali tudi nov program logistični tehnik, z znanji pomorskega agenta in ladijskega posrednika. Če vas zanima, kako izgleda poklic plovbnega tehnika  ali pa bi se morda želeli šolati za elektrotehnika, logističnega tehnika ali gimnazijca in bi hkrati želeli živeti ob morju, predlagam, da   odprete povezave do predstavitev vseh  programov GEPŠP in dijaškega doma v Portorožu.

Preberite pa si tudi zloženki      Plovbni tehnik      in    Logistični tehnik .

Naj vam zaupam, da Gimnazijo, elektro in pomorsko šolo Piran obiskuje tudi naš nekdanji učenec, eden pa jo je že pred leti uspešno zaključil in je zdaj  kapitan dolge plovbe.

Lep pozdrav.

Šolska svetovalka: Alenka Ž. Pešak

 

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost