Dragi devetošolci in starši!

Aktiv srednješolskih svetovalnih delavcev celjske regije nam je posredoval aktualne in kvalitetne informacije o možnostih nadaljevanja šolanja v celjski regiji: Srednje šole celjske regije_predviden razpis za vpis 2021_22.  Predstavitev je v PowerPointu. Število razpisanih mest za vpis v 1. letnike posameznih programov  je zaenkrat le predvideno, saj razpisa seveda še ni. Dodane so tudi povezave do spletnih strani šol, ki naj vam bodo v pomoč pri iskanju informacij o programih in pri spremljanju pestrega dogajanja naših srednjih  šol. Predlagam, da čimbolj redno spremljate spletne strani šol , vsaj tistih, ki ste jih uvrstili v svoj ožji izbor.

Istočasno bi vas rada spomnila  na priprave na preizkus likovne nadarjenosti, ki bodo v treh januarskih sobotah (9., 16. in 23. 1. 2021) potekale na Gimnaziji Celje Center. Preizkus, ki bo potekal 10. marca, je pogoj za vpis v program, udeležba na pripravah pa seveda ni pogoj za pristop k preizkusu.

Šolska svetovalka: Alenka Ž. Pešak