Pozdravljeni, devetošolci in starši!

Posredujem še informacije o Srednji šoli za gostinstvo in turizem Celje. Preberite, premislite in uporabite, predvsem tisti, ki vas zanimajo jeziki, delo z ljudmi in morda tudi praksa v tujini. Informator za šolsko leto 2021/22 SŠ, ki ga je pripravila SŠ za gostinstvo in turizem Celje, najdete na povezavi:  SŠ_GOSTINSTVOinTURIZEMCelje_Informator_2021-2022.

 

Če se želite o šolanju na Srednji šoli za gostinstvo in turizem še bolj natančno pozanimati, lahko kontaktirate njihovo šolsko svetovalko, gospo Vido Lončarič , na e-naslovu: vida.loncaric@ssgt.si. Z vami bo tudi z veseljem poklepetala na teamsih, le napišite, kdaj želite kontakt.  Utrip šole lahko spremljate tudi na njihovi FB strani.
Lep pozdrav!
Šolska svetovalka:
Alenka Žnidarič Pešak
(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost