SREČNO IN ZDRAVO NOVO LETO

Hill: New year means a new beginning – The Chanticleer

DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI

PRAVIJO, DA BOMO ŠE EN TEDEN TAKOLE NA DALJAVO. POTEM, PA SE BOMO ŽE POČASI VRAČALI V ŠOLO. VSE JE ODVISNO OD NAŠEGA ZDRAVJA.

PREDEN SE LOTITE DANAŠNJEGA DELA IMATE ŠE ENO NALOGO. V SOBOTO JE IMEL ROJSTNI DAN NAŠ SOŠOLEC. ZAPOJTE MU PESMICO VSE NAJBOLJŠE, DA BO ODMEVALA ČEZ HRIBE. KDO PA JE BIL TO? TO JE BIL  NAŠ A_ _ J. VSE NAJBOLJŠE.

ŠPORT (ŠPO): NAVODILA ZA ŠPORTNO SO ZA CEL TEDEN. RAZPOREDITE SI ČAS. VAŠA NALOGA JE, DA Z VSAKDANJIM GIBANJEM ZBERETE 5 MEDVEDKOM. S 5 MEDVEDKI JE NALOGA OPRAVLJENA ZA TISTI DAN. PODROBNEJŠA NAVODILA IMAŠ V PRILOGI.

MOJIH 5 MEDVEDKOV

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): DANES BOMO VADILI SPRETNOST RISANJA KROGOV. MUCA ZVEZEK ODPRI NA TAKOJ PRAZNI STRANI, NARIŠI SIMBOLE TER NA PRAZNI STRANI NARIŠI VSAJ 6 SNEŽAKOV IZ KROGOV.

SNEŽAKI

MATEMATIKA (MAT): PO NAVODILIH NA UČNEM LISTU OPRAVI NALOGE

ŠTEVILA DO 5

SPOZNAVANJE OKOLJE (SPO): TA TEDEN SE BOMO POGOVARJALI O SEBI, KO SMO BILI ŠE MAJHNI. NAVODILA DELA ZA CEL TEDEN IMAŠ V PRILOGI.

KO SMO BILI MAJHNI

PRIDNO OPRAVLJAJ NALOGE.