DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI happy children clipart - Clip Art Library

HURA, ZADNJI DAN POUKA PRED RAČUNALNIKOM.

DOBRO JUTRO! KAKO STE? DANES SMO ZAGOTOVI VSI DOBRE VOLJE. TO JE NAŠ ZADNJI DAN POUKA NA DALJAVO. JUTRI SE ŽE VIDIMO V ŠOLSKIH KLOPEH. KOMAJ ČAKAMO, DA SE VIDIMO.

ŠPORT (ŠPO): NAREDI DALJŠI SPREHOD V NARAVO.

SLOVENSKI JEZIK (SLJ):  PONOVI VSE GLASOVE. LAHKO SI ZAVRTIŠ MOJ POSNETEK PREJŠNJEGA TEDNA.

MATEMATIKA (MAT): REŠI V RAČUNANJE JE IGRA, STRAN 45.

SPOZNAVANJE OKOLJE (SPO): PO SVOJI HIŠI, STANOVANJU POIŠČI STARE PREDMETE. PREDMETE, KI SO JIH UPORABLJALI NEKOČ, PA JIH DANES NE VEČ. ALI PA PREDMETE, KI SE ŠE VEDNO UPORABLJAJO, A SO ŽE STARI IN SE UPORABLJAJO REDKO. DOBRO SI GA OGLEJ, KER SE BOMO V ŠOLI O TEM POGOVARJALI.

MOJO KMEČKO SOBO KRASI KAVNI MLINČEK. Brezplačna fotografija: Stari mlin za kavo, stari kavnem mlinčku, babica, kavnem mlinčku, kavni mlinček | Hippopx

NE POZABI PREVERITI, ČE IMAŠ PRIPRAVLJENO TORBO ZA JUTRIŠNJI ŠOLSKI DAN. V TORBI MORAŠ IMETI VSE ZVEZKE, DELOVNE ZVEZKE, PERESNICO, COPATE, IN KARTONČKE, KI SMO SI JIH NAREDILI PRI MATEMATIKI.

SE VIDIMO JUTRI! OB 7.40 URI PRED STRANSKIM VHODOM (ALI V JUTRANJEM VARSTVU). S POUKOM BOMO JUTRI KONČALI OB 12.45 URI (VSAK DAN RAZEN OB PETKIH OB 11.25).