Naš projekt “Učilnica na prostem” bi radi čim prej zaključili. V preteklem tednu smo naredili izkop in sedaj nas čaka zaključna faza. Zato načrtujem, da bi v soboto, 18.9.2021 naredili delovno akcijo in jo naredili do konca. Tako nas čakajo naslednja dela:

  • položitev “filca”,
  • položiti kovinsko obrobo,
  • olupiti, položiti, odrezati na ustrezno višino in pobrusiti lesene “čoke”
  • nasuti drenažni pesek,
  • vse utrditi in
  • nasuti lesne sekance.

Za vsa ta dela bi potrebovali približno 10 do 15 ljudi, ki so vešči naštetih del. Za izvedbo del bi še potrebovali nekaj orodja in strojev. Tako bomo potrebovali: motorno žago, kotne brusilke, orodje za lupljenje debel, sekire, lopate, … Zato prosim, če imate kaj od tega da prinesete s seboj.

Vse, ki bi želeli pomagati vas prosim, če mi l sporočite vašo odločitev na el. naslov: ravnatelj@os-dobrna.si ali pošljete SMS sporočilo na 041-787-911.

Upam, da v soboto ne bo dežja in bomo lahko akcijo izpeljali do konca.

Lep pozdrav

Marko Šteger – ravnatelj

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost