Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo v sredo, 9. 3. 2022, potekala splošna stavka v vzgoji in izobraževanju. Zato ta dan ne bo pouka.

Za učence prve triade (od 1. do 3. razreda), ki bi ta dan potrebovali nujno varstvo, bomo nujno varstvo organizirali od 7. do 14. ure.

Starši učencev prve triade, ki nujno potrebujete varstvo prosim, da svojega otroka prijavite do ponedeljka zjutraj (7. 3. 2022) razredničarki vašega otroka na njen elektronski naslov, pri prijavi obvezno poleg imena in priimka navedite še čas prihoda in čas odhoda. Za učenec, ki bod v nujnem varstvo bomo poskrbeli tudi za prehrano.

Več o razlogih za stavko si lahko ogledate v priloženem dokumentu, ki ga je pripravil SVIZ.

obvestilo za starše SVIZ – šola 2022

Lep pozdrav

Marko Šteger – ravnatelj

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost