Pretekli vikend smo se v petek popoldne pridružili manjši skupini planincev Planinskega društva Dobrna. Naš cilj je bil, da se povzpnemo do Doma na Paškem Kozjaku. Pot smo začeli v centru Dobrne, nato smo mimo Term Dobrna odhiteli proti Klancu. Malce smo pogledovali v nebo in upali, da nas dežne kaplje ne bodo preveč ohladile in zmočile. Bili smo pripravljeni z dežniki in pelerinami. Na začetku strme poti so nas nekaj časa ščitile krošnje dreves, a kaj kmalu smo morali odpreti tudi dežnike. Do kmetije Jurk je dež postopoma prenehal. Pred Domom na Paškem Kozjaku nas je pričakala prava pogostitev. Vračali smo se v temi in spremljale so nas lučke, ki so nam osvetljevale pot. 

Zahvaljujemo se Planinskemu društvu Dobrna za pogostitev pri Domu na Paškem Kozjaku in za varno spremljanje ter organizacijo pohoda.

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost