Svet zavoda

Svet zavoda JVIZ OŠ Dobrna sestavljajo: trije predstavniki ustanovitelja, pet predstavnikov delavcev in trije predstavniki staršev.

Člani Sveta zavoda JVIZ OŠ Dobrna

 

Predstavniki delavcev zavoda:

▪  Silva Pintar – predsednica

▪  Jerneja Gal

▪  Jasmina Gojčič

▪  Sonja Špegel

▪  Ema Žurej

Predstavniki staršev: 

▪  Marko Deu

▪  Tjaša Ovčar

▪ Maja Mešl Štravs

 

 

Predstavniki ustanovitelja:

▪  Daniel Šibanc

▪  Milena Krušič

▪  Vera Horjak Kravos

 

 

 

Projekti v šolskem letu 2020/21

Mednarodni projekti Vodja Razred
iEARN – Beremo z mačkom Murijem razredničarki, V. Podpečan 2. r
razredničarka, V. Podpečan 1. r
Naša mala knjižnica V. Pečnik 1.  in 3. r
e-Twinning J. Gojčič, A. Kveder 6. r
Državni projekti Vodja Razred
Zdrava šola A. Tešanović 1. – 9. r
Rastem s knjigo V. Pečnik 7. r
Policist Leon svetuje M. Golčer 5. r
Varno s soncem U. Žužek 1. – 9. r
Tradicionalni slovenski zajtrk Z. Velečič 1. – 9. r
Pasavček T. Zbičajnik 1. – 3. r
Medgeneracijsko branje V. Pečnik 1- 9. r, starši, učitelji
Zlata bralka, zlati bralec V. Pečnik 9. r
Spodbujanje prijateljstva S. Pintar 1. – 9. r
Šolska shema – sadje, mleko Z. Velečič 1. – 9. r
Nacionalni mesec skupnega branja V. Pečnik 1. –  9. r
Mladinske delavnice A. Ž. Pešak 8. in 9. r
Šolski projekti Vodja Udeleženci
Trikotnik branja V. Pečnik učenci, starši, učitelji

Šolska prehrana

Za učence na šoli organiziramo 3 obroke prehrane: zajtrk, malica in kosilo. Na podlagi zdravniškega potrdila pripravljamo tudi dietne obroke. Podlaga za sestavo jedilnikov so Smernice zdravega prehranjevanja v vzgojno-izobraževalnih ustanovah (od prvega leta starosti naprej, Ministrstvo za zdravje). Za sestavo jedilnikov skrbi organizatorka šolske prehrane Zdenka Velečič v sodelovanju s kuharicami.

 

Obrok Od Do
Zajtrk 7. 45 8. 05
Malica 9.50 10. 10
Kosilo 11. 50 13.45

 

CENIK ŠOLSKE PREHRANE
Obrok Kdo Cena [€]
zajtrk Za vse učence.
malica Za vse učence.
malica Zaposleni
kosilo Za učence od 1. do 5. razreda.
kosilo Za učence od 6. do 9. razreda.
kosilo Zaposleni
kosilo Zunanji

 

Tekmovanja v znanju v šolskem letu 2019/20

Št. Tekmovanja RS Razred Mentor
1. Matematika – Kenguru 1.- 5. r Razredničarke, Marija Boršič
2. Slovenščina – Cankarjevo 1.- 5. r Razredničarke, Silva Pintar
3. Slovenska bralna značka 1.- 5. r Razredničarke, Valerija Pečnik
4. Računanje je igra 1. r Razredničarke, Nevenka Debelak
5. Cici vesela šola 1.- 4. r Razredničarke, Silva Pintar
6. Vesela šola 4.- 5. r Mateja Golčer
7. Zlati sonček 1.- 3. r Nevenka Tratnik, razredničarke
8. Krpan 4.- 6. r Nevenka Tratnik, razredničarki
9. Športna tekmovanja – troboj 4.- 5. r Terezija Audič
10. Likovni svet otrok 1.- 5. r Razredničarke, Irena D. Smrečnik, Andreja Kveder
11. Tekmovanje za zdrave zobe 1.- 5. r Barbara Krajnc (zun. sodel.)
12. Športna tekmovanja – kros 4.- 5. r Nevenka Tratnik
13. Angleška bralna značka 4.- 5. r Sonja Špegel
14. Logika 3. – 5. r Martina Jovan, razredničarke
15. Razvedrilna matematika 1. – 5. r razredničarke, Marija Boršič
16. Boberček 2. – 4. r razredničarke
17. Naravoslovje – Kresnička 4. – 5. r Irena D. Smrečnik

 

 

Št. Tekmovanja na PS Razred Mentor
1. Matematika – Kenguru 6. – 9. r Marija Boršič
2. Slovenščina – Cankarjevo 6. – 9. r Irena Pak, Maja Lugarič
4. Slovenska bralna značka 6. – 9. r Valerija Pečnik
6. Fizika 8. – 9. r Martina Jovan
7. Biologija 8. – 9. r Zdenka Velečič
8. Logika 6. – 9. r Martina Jovan
9. Kemija 8. – 9. r Zdenka Velečič
10. Športna tekmovanja 6. – 9. r Nevenka Tratnik
11. Likovni svet otrok 6. – 9. r Andreja Kveder
12. Nemščina 8. – 9. r Jasmina Gojčič
13. Angleščina 9. r Jasmina Gojčič
14. Geografija 7. – 9. r Karmen Lešnik
15. Vesela šola 6. – 9. r Mateja Golčer
16. Astronomija 7. – 9. r Martina Jovan
17. Razvedrilna matematika 6. – 9. r Marija Boršič, Martina Jovan

Dostopnost