DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI:

DOBRO JUTRO. PRVI DAN SMO VERJETNO USPEŠNO OPRAVILI VSI. SEDAJ PA NAPREJ. TEMA TEGA TEDNA BO: OPAZUJEMO VREME. ZA RAZLAGO TI PRILAGAM »PowerPoint« O VREMENU IN TUDI VREMENSKE ZNAKE. NIČ NE TISKAJ, SAMO POGLEJ IN BOŠ TA TEDEN USPEŠNO OPRAVLJAL DELO PRI SPO. VREMENSKI_POJAVIPRILOGA VREMENSKI ZNAKI

TOREK, 17. 3. 2020

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): 3x GLASNO PREBERI (OPRAVLJENA BRALNA HIŠICA), NATO BESEDILO PREPIŠI V ČRKA ZVEZEK,

NASLOV: VAJA

N A   TA   I N A   N I

N I N A    I N    T I A

N A I A   N I   A N A

MATEMATIKA (MAT): NAPOTKI ŽE OD VČERAJ.

ŠPORT (ŠPO): POJDI VEN IN SE DOBRO RAZGIBAJ. TECI TRI KROGE OKOLI HIŠE IN NAREDI NEKAJ GIMNASTIČNIH VAJ.

SPOZNAVANJE OKOLJA (SPO): OPAZUJ VREME, KAKŠNO JE. V ZVEZKU POJDI NA TAKOJ NASLEDNJO PRAZNO STRAN, NARIŠI SIMBOLE IN Z VODORAVNIMI ČRTAMI RAZDELI LIST NA TRI DELE (NAJ TI POMAGAJO STARŠI). V VSAK PREDALČEK PREPIŠI IME DNEVA (IZ UČNEGA LISTA, KI GA IMAŠ MALO NAZAJ V ZVEZKU-DNEVI V TEDNU) IN NARIŠI KAKŠNO VREME JE TISTI DAN. TUDI PRI SPO IMAŠ DELO SEDAJ ZA VES TEDEN

NPR:

PONEDELJEK                              – NARIŠI VREMENSKI ZNAK

___________________________________________________________________

TOREK

_________________________________________________________________

SREDA …… IN TAKO NAPREJ DO NEDELJE.

OPAZUJ CELOTNI TEDEN.

ŠE VEDNO VELJA, ZAPOJ SKUPAJ Z NAMI OB 17.30 URI. DANAŠNJA PESEM JE PIKA NOGAVIČKA.

LEPO SE IMEJTE, ZAPOJ IN SE SMEJ.

VAŠA UČITELJICA SILVA

(Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost