DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI:

DOBRO JUTRO. V MISLIH POMISLIMO NA SVOJEGA SOŠOLCA IN MU TIHO ZAŽELIMO LEP DAN.

SREDA, 18. 3. 2020

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): V ČRKA ZVEZEK NAREDI 8 GRAFOMOTORIČNIH VAJ. VAJE DELAŠ PODOBNO KOT SMO JIH ŽE V ŠOLI. PRELISTAJ MALO ZVEZEK IN JIH PREPIŠI TER ZVADI PO ENO VRSTO. ČE JE MOŽNO, PROSI ENEGA OD STARŠEV, DA TVOJE DELO FOTOGRAFIRA IN MI POŠLJE SLIKICO NA E-MAIL OZ. SMS.

ŠPORT (ŠPO): ČE BO LEPO VREME SE POJDI MALO VEN IGRAT Z ŽOGO, ČE NE NAREDI NEKAJ VAJ V STANOVANJU (KROŽENJE Z ROKAMI, POČEPI, PREDKLONI….).

GLASBENA UMETNOST (GUM): POSLUŠAJ GLASBO PO RADIU.

SPO: OPAZUJ VREME IN NARIŠI-TAKO KOT SMO DOGOVORJENI OD VČERAJ. MOGOČE SEM PREMALO JASNO NAPISALA. LIST RAZDELIŠ NA TRI DELE IN V VSAK DEL NAPIŠI IME DNEVA IN NARIŠI VREMENSKI ZNAK. KO TI LISTA ZMANJKA PO TREH DNEH, GREŠ NA NOVO STRAN.

MAT: TAKO KOT SMO DOGOVORJENI.

OB 17. 30 URI DANES ZAPOJEMO PESEM: SINIČKA SE JE USEDLA GOR NA DROBNO VEJICO.

VELIKO SMEHA IN LEPO SE IMEJ.

VAŠA UČITELJICA SILVA

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost