DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI:

PA SMO ŽE PRI ČETRTKU. SAJ BO HITRO MINIL TA POUK NA DALJAVO. KAKO STE KAJ? HVALA, KER STE SE MI VČERAJ TAKO LEPO VEČINOMA JAVILI Z NASMEHOM NA OBRAZU. VIDIM, DA PRIDNO DELATE. ZAHVALITE SE TUDI STARŠEM ZA POMOČ. UŽIVAJTE ŠE NAPREJ IN MISLITE NA SOŠOLCE IN NA NAS UČITELJICE. VSE UČITELJICE VAS ZELO LEPO POZDRAVLJAMO.

ČETRTEK, 19. 3. 2020

LIKOVNA UMETNOST: NASLOV IZDELKA: https://pin.it/4K13b5D. KLIKNI NA TA NASLOV (tisti, ki še niste tako vešči imate napotek:  pritisnite ctrl in na ta naslov) PRIKAZAL SE VAM BO POSNETEK IZDELOVANJA IN POSKUŠAJ IZ PAPIRJA NAREDITI TO ZANIMIVO LETALO. PRIPOROČAM TI DOBRO ZLEPIT ALI SPET S SPENJAČEM. PRI DELU UŽIVAJ. IZDELEK ŠE LAHKO POLJUBNO OKRASIŠ. ČE MI LAHKO, MI PROSIM POŠLJI SLIKICO, KAKO TI JE USPELO (NI OBVEZNO).

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): SPOMNI SE PESMICE NA GLAS M (M, M, M MAJA Z MEDOM SE SLADKA. PRAZNA JE ŽE SKLEDICA). A POKAZATI ZNATE GLAS M? (POBOŽAJ SE PO TREBUŠČKU).

NATO NA NOVO STRAN V ZVEZKU NARIŠI PET STVARI NA GLAS M. (NE POZABI SIMBOLOV).

MAT: TAKO KOT SMO DOGOVORJENI.

OB 17. 30 URI ZAPOJEMO PESEM: MI SE IMAMO RADI.

IMEJMO SE RADI IN OSTANIMO ZDRAVI.

VAŠE UČITELJICE SABINA, KSENIJA IN SILVA

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost