Obvestila za tretji teden

Vstopamo v tretji teden pouka na daljavo.
Dragi četrtošolci/-ke
, pokazali ste, da zmorete in da vam ni vseeno za šolo. V teh časih še toliko bolj cenimo šolo, ki nam ponuja različne oblike druženja, tudi učenje. Veliko vas piše, da pogrešate šolo. Pogrešate sošolce, pa tudi učitelje. Za vse nas je to nova izkušnja in preizkušnja.Tudi za nas učitelje.

Spoštovani starši, brez vas ne bi šlo. Svojemu otroku pomagate pri iskanju navodil, iskanju gradiv, od tiskanih do multimedijskih, ter ga vodite na izobraževalnih portalih. Javljate se na učiteljevo elektronsko pošto, pošiljate fotografije, poročate učitelju po telefonu … Iskrena hvala za sodelovanje, pomoč in podporo. Za strpnost, potrpežljivost in razumevanje. Odgovorno in spodbudno spremljate delo svojih otrok, pomagate ter sodelujete z učitelji.
Čeprav smo optimistično napovedali, da se vidimo v šoli čez štirinajst dni, vstopamo že v tretji teden pouka na daljavo. Verjamemo, da boste tudi ta teden redno in skrbno opravljali šolske obveznosti.

Upamo tudi, da boste vsi zdravi in da si boste znali v danih okoliščinah narediti prijeten dan.

Irena Delčnjak Smrečnik in Urša Žužek

P. S.: Veseli nas, da bone za delo zbirate zelo zavzeto.

TRETJI TEDEN

PD (4. r.), petek, 3. 4. 2020 (15. dan)

NIT, tabelska slika (V telo in iz telesa)
DRU, video (Dejavnosti v domačem kraju – II. del)
DRU, tabelska slika (Dejavnosti v domačem kraju – II. del)
SLJ, tabelska slika  (Zamešana pravljica)

– PD (4. r.), četrtek, 2. 4. 2020 (14. dan)

– NIT, predstavitev (V telo in iz telesa)
– NIT, tabelska slika (V telo in iz telesa)
MAT, video (Pisno deljenje z ostankom)

PD (4. r.), sreda, 1. 4. 2020 (13. dan)

DRU, tabelska slika
DRU, video (Dejavnosti v domačem kraju)

– PD (4. r.), torek, 31. 3. 2020 (12. dan)

SLJ, tabelska slika (miselni vzorec, Rdeča kapica, 2 šolski uri
NIT, vprašanja (V telo in iz telesa)        REŠITVE
ŠPO, projektna naloga (Športnih 5 x 5)
– Preverite nekatere REŠITVE iz 2. tedna, ki so dodane (DRU – 2 x in GUM – 1 x)

– PD (4. r.), ponedeljek, 30. 3. 2020 (11. dan)

– Tabelska slika, SLJ (Značilnosti ljudskih pravljic)
MAT, pisno deljenje, ponavljanje (video)
Tabelska slika, GUM (Glasbeni zapis)
(Skupno 14 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost