DRAGI MOJI UČENCI:

POZDRAVLJENI V 6. TEDNU POUKA NA DALJAVO. KAKO ČAS HITRO BEŽI.

V TEM TEDNU BOMO OBRAVNAVALI OZIROMA BOMO POSKRBELI ZA LEPŠE OKOLJE. POMISLI, KAJ BI TI STORIL-A ZA OKOLJE OKROG SEBE, DA BI BILO MANJ ONESNAŽENO. VERJETNO SE VSI STRINJATE Z MANO, DA BI MORALI ZA SVOJ PLANET- ZEMLJO BOLJ POSKRBETI.

PONEDELJEK, 20. 4. 2020

SLOVENSKI JEZIK (SLJ):

DANAŠNJI DAN BOMO ZOPET NAMENILI UTRJEVANJU BRANJA IN PISANJA. UPAM, DA IMATE SEDAJ VSI STAVNICE DOMA. STAVNICO SI NAJPREJ ZLOŽI PO ABECEDI (TISTI, KI IMATE NOVE). STARE STAVNICE SO ŽE ZLOŽENE. IZ STAVNIC SI VZEMI SAMO ČRKE, KI SMO JIH ŽE OBRAVNAVALI. TO SO I, A, N, T, M, E, J, V, O, K. IZ TEH ČRK POSKUŠAJ SESTAVITI NEKAJ BESED. NATO V ZVEZEK NAPIŠI NASLOV VAJA (Z RDEČO BARVICO) IN PREPIŠI 8 BESED.

PRILOGA ZA POMOČ: STAVNICA NAVODILA

ZAPIS V ZVEZKU MI PROSIM FOTOGRAFIRAJTE IN POŠLJITE.

ŠPORT (ŠPO):

PRESKAKUJ OVIRE  V NARAVI, SKAČI NA TRAMPOLINU, SE ŽOGAJ, SPREHODI ALI SI SAM-A IZBERI TELOVADBO GLEDE NA VREME. DOBRO OPAZUJ NARAVO IN JO ČIM BOLJ IZKORISTI.

OB 17. 30 URI PA DANES ZAPLEŠI IN ZAPOJ IZAK, JAKOB, ABRAHAM.

ŽELIMO TI PRIJETEN DAN.

VAŠE UČITELJICE Z RAZREDNIČARKO URŠKO

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost