DRAGI MOJI UČENCI:

DOBRO JUTRO! ZADNJE DNI VELIKO SLIŠIMO, DA SE BOMO LAHKO POČASI VRNILI V ŠOLE. UPAM, DA SE BODO NAPOVEDI URESNIČILE. NE POZABITE, DA SE BOMO JUTRI , V ČETRTEK 7. MAJA POPOLDNE, OB 18. URI SPET VIDELI IN SLIŠALI PREKO E-SREČANJA. VABILA BOSTE DOBILI DANES.

SREDA, 6. 5. 2020

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): OBRAVNAVALI BOMO ČRKO R.

V PRIPONKI SI ODPRITE OBRAVNAVO ČRK. KLIKNITE NA VELIKO TISKANO ABECEDO IN KLIKNITE NA ČRKO R. PRIKAZALA SE VAM BO UČITELJICA, KI VAM BO POKAZALA ZAPIS ČRKE R. ZAPIS PONOVITE PO ZRAKU,  Z RADIRKO PO MIZI, S PALICO PO PESKU ALI MIVKI, Z BRIVSKO PENO NA PODLAGO IN PODOBNO KOT SMO DELALI V ŠOLI. NATO V ZVEZEK PREPIŠI ALI PRILEPI PESMICO ZA GLAS R IN ZVADI 3 VRSTE ČRKE R.

POVEZAVA: https://nasaulica.si/datoteke/Prikaz_pisanja_crk/story_html5.html

Priloga: ČRKA R – PESEM

GLASBENA UMETNOST (GUM): 

POSLUŠAJ GLASBO SKLADATELJA VIVALDIJA Z NASLOVOM POMLAD.     https://youtu.be/mFWQgxXM_b8

V ZVEZEK ZA GLASBO NAPIŠI NASLOV POMLAD, NATO PA NARIŠI TRI GLASBILA, KI JIH SLIŠIŠ V SKLADBI. V ŠOLI SMO VEČKRAT POUSTVARJALI NA TAKŠEN NAČIN, TOKRAT PA BOM VAŠ IZDELEK OCENILA. POŠLJITE MI JIH DO PETKA.

 

DODATNO DELO (NEOBVEZNO): ČRKA R – BRALNI LIST

 

ŠE VEDNO VELJA, ZAPOJ SKUPAJ Z NAMI OB 17.30 URI. DANAŠNJA PESEM JE

POMLADNA.

 

LEPO SE IMEJTE, ZAPOJTE IN SE SMEJTE.

VAŠE UČITELJICE Z RAZREDNIČARKO

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost